Bieg charytatywny

Tegoroczne Dni Betonu poprzedziły sportowe emocje i to jeszcze nie jest ich koniec! Zapraszamy na I Bieg charytatywny „Dni Betonu w biegu” – wirtualnie, dla wszystkich uczestników tegorocznej konferencji oraz sympatyków branży. Bieg ma na celu wsparcie fundacji Na Ratunek, która zajmuje się pomocą dzieciom z chorobami nowotworowymi. Link do zapisów w wirtualnym biegu: bit.ly/WirtualnyBiegDniBetonu

Prawie 30 biegaczy wzięło udział w I Charytatywnym Biegu DNI BETONU. Choć wszyscy uczestnicy biegu byli zwycięzcami, to z najlepszym czasem – 38 minut – linię mety minęła Anna Łapińska z CEMET-u. Drugi czas – 42:17 – uzyskał Piotr Sawczuk także z firmy CEMET. Ten bieg, który odbył się 10 października 2021 r. to wydarzenie poprzedzające XI konferencję DNI BETONU.

Więcej informacji i fotografie zawodników

Film z zawodów

Klasyfikacja OPEN kobiet:
1. Anna Łapińska CEMET S.A.
2. Małgorzata Jagiełło Cementownia ODRA
3. Ewelina Wiktorowicz
Klasyfikacja OPEN mężczyzn:
1. Piotr Sawczuk CEMET S.A.
2. Mirosław Kroc CEMET S.A.
3. Krzysztof Bagiński CHRYSO

Serdecznie zapraszamy na absolutną nowość poprzedzającą XI Konferencję Dni Betonu. W naszym programie odbędzie się otwarty bieg branży cementowo-betonowej w niedzielę 10 października 2021.  Dochód z biegu zostanie przeznaczony na Fundację „Na Ratunek”. Zachęcamy wszystkich do zapisów na bieg.

I Bieg charytatywny „DNI BETONU W BIEGU 2021”

10 października (niedziela) 2021, godz. 11:30

Zawody biegowe na dystansie 10 km

ZAPISY i REGULAMIN: https://dostartu.pl/i-bieg-charytatywny-dni-betonu-w-biegu-2021-v6392

Trasa przebiegać będzie drogą leśną (asfaltową). Start biegu z Parkingu Czarna Wisełka – wzdłuż rzeki Czarna Wisełka (5 km i powrót). Uczestnicy biegu otrzymają okolicznościową koszulkę, a po biegu pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek.

Wizualizacja medalu DNI BETONU W BIEGU
Orientacyjna trasa biegu z Parkingu w Czarnej Wisełce w kierunku schroniska Barania Góra – Przysłop

Gospodarz biegu miasto Wisła

Dochód z biegu (opłata rejestracyjna) przeznaczony na Fundację „Na Ratunek”