Komitet organizacyjny

Przewodniczący Komitetu

Prof. Jan Deja

Członkowie

Artur Darłak

Paulina Gos

Piotr Kijowski

Dariusz Konieczny

Grzegorz Krechowiecki

Zbigniew Pilch

Jolanta Stal

Bożena Środa

Anna Tarnowska

KONTAKT

Stowarzyszenie Producentów Cementu

ul. Lubelska 29, 30-003 Kraków

tel.: +48 12 423 33 55 / +48 577 750 797

dnibetonu@polskicement.pl

BIURO ORGANIZACYJNE

INFORMACJA NA TEMAT ZGŁOSZEŃ
Paulina Gospaulina.gos@polskicement.pltel. +48 535 744 740
Anna Tarnowskaanna.tarnowska@polskicement.pltel. +48 577 750 797
PARTNERZY PROGRAMOWI
Zbigniew Pilchzbigniew.pilch@polskicement.pltel. +48 604 444 241
SPONSORZY i WYSTAWCY
Dariusz Koniecznydariusz.konieczny@polskicement.pltel. +48 604 401 101
Artur Darłakartur.darlak@polskicement.pltel. +48 602 654 806
STRESZCZENIA i REFERATY
Piotr Kijowskipiotr.kijowski@polskicement.pltel. +48 604 291 575
Artur Darłakartur.darlak@polskicement.pltel. +48 602 654 806
Bożena Środabozena.sroda@polskicement.pltel. +48 604 909 700
PŁATNOŚCI i FAKTURY
Jolanta Staljolanta.stal@polskicement.pltel. +48 12 423 33 55 w. 24
Anna Tarnowskaanna.tarnowska@polskicement.pltel. +48 577 750 797